Zarząd

Radosław Rossa - Prezes Zarządu

Absolwent wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, ekonomią oraz kierowaniem obiektami handlowymi.

Karierę zawodową rozpoczął w roku 1998 w ramach jednej z sieci handlowych należących do grupy MERTO AG. Posiada bogate doświadczenia w prowadzeniu wielkopowierzchniowych obiektów handlowych z sektora DIY (w latach 2001 – 2009 zarządzał obiektami firmy Praktiker w Olsztynie i Poznaniu na stanowisku z-cy i dyrektora marketu).

Począwszy od roku 2010 prowadzi własną działalność gospodarczą w ramach której zajmuje się reprezentowaniem podmiotów gospodarczych podczas negocjacji handlowych oraz ich późniejszą obsługą prawno – handlową.

Do grona jego klientów należą : EURO-MATEX Sp z o.o ( architektura ogrodowa); Conceptwood S.A ( stolarka otworowa), POL –DAN sp. z o.o.( stolarka otworowa); 

Z.P.D. STANDREW ( produkty tartaczne ); KLINK International Sp. z o.o. (płytki ceramiczne, kamień naturalny), PERFEXIM Ldt Sp. z o.o. ( hydraulika, elementy grzewcze i sanitarne); KISS S.A. (opakowania z tworzyw sztucznych); STOL –KAR Sp z o.o. ( karnisze)

Paweł Stawniak – Członek Zarządu

W drugiej połowie lat 70 – tych, po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął karierę zawodową. Został współwłaścicielem, a od 1986 roku właścicielem rodzinnej firmy handlowej. W tym czasie zdobył doświadczenie w kontaktach, rozmowach oraz negocjacjach z kontrahentami.

W trakcie prowadzenia firmy poznał mechanizmy funkcjonowania zakładu na płaszczyżnie produkcji i zbytu towarów. Poznał też prowadzenie rachunkowości, finansów i kadr. Cechuje go odporność na stres i kreatywność, jak również posiada zdolność do podejmowania decyzji.